O NÁSSpoločnosť MyAdmin s.r.o. vznikla v roku 2008, pričom nadviazala na niekoľkoročnú podnikateľskú činnosť fyzickej osoby. Našim zámerom nie je rast raketovým spôsobom, ale rast spolu s našimi klientmi. Poskytujeme služby najmä spoločnostiam, ktorým sa neoplatí zamestnávať vlastného IT administrátora, ale chcú mať istotu v spoľahlivej funkčnosti svojich IT zariadení a rýchlom riešení vzniknutých problémov. Vieme poradiť zákazníkom, ktorý sa považujú za počítačových laikov, bežných užívateľov, ale i skúseným IT profesionálom.

komplexné riešenie


Na základe predstáv klienta a vlastných skúseností vieme navrhnúť optimálne riešenie IT infraštruktúry, procesov a potrebného softvéru. Naše riešenie musí zodpovedať individuálnym požiadavkám zákazníka a zároveň spĺňať vysoké štandardy trhu.

rozumné investovanie


Našim záujmom je podporovať klienta v primeranom rozvoji IT infraštruktúry. Záleží nám na tom, aby investícia bola klientom zhodnotená ako prínosná a dlhodobá.

osobný prístup


Naše služby nekončia dodávkou hardwaru a inštaláciou softwaru. Radi poradíme s riešením bežných aj neobvyklých problémov. Osobný kontakt s konkrétnym administrátorom zaručuje, že individuálne požiadavky klienta sú vždy posudzované v celkových súvislostiach. Náš administrátor je členom Vášho tímu.

bezpečnosť a diskrétnosť


Oblasť IT by mala predstavovať silné hradby každej spoločnosti. Napriek tomu býva často tým najslabším miestom. Pomáhame vytvoriť systém chrániaci klientov z vonku i z vnútra. Vieme, že pri vytváraní bezpečnostných riešení a dlhodobej spolupráci je diskrétnosť najvyššou prioritou.
© 2009 MyAdmin s.r.o. Všetky práva vyhradené • webdesign by LosHuliveros & AS